1. Головна>
  2. Про дилера>
  3. Про компанію КІА в Харкові

Про компанію КІА в Харкові

Про компанію КІА в Харкові

Про компанію КІА

Офіційний дилер КІА в Харкові - Фрунзе-Авто «Фрунзе-Авто Харків» - офіційний дилер ТОВ «Фалькон-АВТО» автомобілів KIA в Харківській області. Концептуальний центр успішно працює понад 12 років на автомобільному ринку і здійснює свою роботу в трьох напрямках: продаж автомобілів, їх гарантійне і післягарантійне обслуговування, а також продаж оригінальних запасних частин і аксесуарів. Ми готові задовольнити запити найвимогливіших клієнтів і пропонуємо найширшу оновлену модельну гамму. Приголомшливі концептуальні автомобілі - це погляд KIA в майбутнє вже сьогодні! Сучасний дизайн і велика кількість нових технологій, застосованих при розробці останніх моделей KIA, повністю міняють те, що склалося погляди на управління автомобілем. Це не просто слова - KIA робить все, щоб водіння дійсно стало задоволенням. Свіжий вигляд останніх моделей KIA та адаптація сучасних технологій навіть в масових автомобілів змусили весь світ застигнути в подиві. Гарантійний термін обслуговування автомобілів KIA, які продаються в дилерській мережі "Фалькон - АВТО", складає 5 та 7 років, такий крок з боку дистриб'ютора є підтвердженням лояльності до клієнтів і упевненості у високій якості продукту. "Фрунзе-Авто Харків" оснащений найсучаснішим устаткуванням, необхідним для надання повного спектра послуг з продажу, обслуговування і ремонту автомобілів KIA. Фахівці сервісного центру проходять щорічне навчання та атестацію в учбовому центрі KIA MOTORS. У основі концепції нашої компанії - орієнтований на клієнта професійний сервіс. Точна діагностика проблеми, з якою стикаються клієнти й гарантія, що ремонт автомобіля, в сервісному центрі відповідатиме оптимальному співвідношенню "ціни - якості - термінів" - це неодмінне правило усіх співробітників автоцентра КІА в Харкові.

Фрунзе-Авто

Адреса:

Україна, 61000,
м. Харків
вул. Г. Тарасенка (Плеханівська), 57-А

Email:

Автосалон: kia@frunze.ua
СТО: kia-service@frunze.ua
Запчастини: kia-parts@frunze.ua

Телефони:

(057) 732-29-00
(057) 758-83-01

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 — 18.00
СБ: 9.00 — 16.00
НД: Вихідний
 

Про дитсриб'ютора KIA Ukraine

Офіційний дистриб’ютор «ФАЛЬКОН-АВТО» Офіційний дистриб'ютор автомобілів KIA в Україні – компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» (заснована Корпорацією УКРАВТО), має честь представляти бренд та продукцію Kia Motors Corporation в Україні з 2009 року. Дилерська мережа «ФАЛЬКОН -АВТО» в Україні налічує 55 автосалонів. З 2009 року 55 500 новеньких Kia знайшли своїх власників в Україні, при цьому на вітчизняний ринок було виведено 28 нових моделей корейського бренду. На сьогодні в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» представлено широкий модельний ряд, який включає 9 сучасних, надійних автомобілів, здатних задовольнити потреби найвибагливіших приватних та корпоративних покупців. Наразі в Україні представлено наступні моделі KIA: Sportage, Niro, Sorento, cee’d, cee’d Sportswagon, pro_cee’d, Optima, Picanto, Rio (седан та хетчбек) та Soul. У 2017 році Kia Sportage, який став бестселером в Україні за результатами продажів у 2016 році, здобув титул «Косовер/SUV року в Україні 2017»!
Фалькон Авто

Фалькон Авто

Автомобілі KIA неодноразово ставали володарями престижних нагород Всеукраїнської Акції «Автомобіль року в Україні», причому бізнес седан KIA Optima було визнано «Автомобілем року в Україні», а кросовер KIA Sorento – «Кросовером року в Україні» у 2013 та 2016 роках відповідно.

Відділ Продажу

Павло Петренко - 067 77 77 777

Петро Павленко - 067 77 77 778

Відділ Сервісу

Павло Петренко - 067 77 77 777

Петро Павленко - 067 77 77 778