Kia
Kia
Frunze
(057) 732-29-00
(057) 758-83-01
Главная > Новости
6 Марта 2018

Шанувальники «зелених» автомобілів провели майже сотню тест-драйвів гібридного кросовера Niro на виставці Plug-In Ukraine 2018

Компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» (входить до складу Корпорації «УкрАВТО») втретє взяла участь у щорічній виставці гібридного та електричного транспорту Plug-In Ukraine 2018. Гості форуму могли познайомитися з гібридом Niro і електромобілем Soul EV, послухати лекції сертифікованих технічних фахівців Kia, а також взяти участь в тест-драйві.

Інтерес українців до тематики «зеленого» транспорту зростає рік від року, і найкращим підтвердженням тому стала виставка Plug-In Ukraine 2018, яку в період з 2 по 4 березня відвідали тисячі ентузіастів незважаючи на несприятливі погодні умови.У цьому році на стенді Kia були представлені дві ключові еко-моделі бренду Kia: гібридний кросовер Niro, який отримав звання «Електромобіль/гібрид року в Україні 2018» та користується стабільним попитом у шанувальників бренду, а також електромобіль Soul EV, якому ще тільки належить знайти свого покупця.Незважаючи на велику кількість інформації багатьом не вистачає систематизованих знань про сучасні «зелені» автомобільні технології. Третього і четвертого березня фахівець тренінгового центру Kia проводив для всіх охочих лекції на тему конструкції гібридної силової установки Kia Niro, демонструючи нюанси на наочному натурному макеті.Не по-березневому рясний снігопад не зміг перешкодити тест-драйву гібрида Kia Niro: за три дні без малого сто гостей виставки Plug-In Ukraine змогли на власному досвіді переконатися у перевагах надзвичайно економічної моделі, яка успішно продається в Україні з початку 2017 року.


Відмінні перспективи є і у електромобіля Soul EV, який на виставці був представлений в експозиційному варіанті для вивчення попиту. З огляду на великий інтерес до цієї моделі, дистриб'юторська компанія «Фалькон-Авто» розглядає можливість почати офіційні поставки Soul EV в Україну вже в цьому році.


   
Страхование Кредит Запись на
Тест-драйв
Запись
на сервис
Оставить
отзыв
Задать
вопрос
Дополнительное
оборудование
Подписаться
на новости и акции
Получить дисконт