Kia
Kia
Frunze
(057) 732-29-00
(057) 758-83-01
Главная > Новости
12 Октября 2017

У Франкфурті дебютував компактний кросовер Kia Stonic

У Франкфурті дебютував компактний кросовер Kia Stonic

Компанія Kia Motors презентувала в рамках франкфуртського міжнародного моторшоу Kia Stonic — привабливий молодіжний компактний кросовер зі справжнім європейським шармом, який має найширші за всю історію автомобілів Kia можливості для індивідуалізації як інтер'єру, так і «зовнішності».


Основою привабливості Kia Stonic є європейський шарм. Дизайн цієї моделі було розроблено франкфуртською дизайн-студією компанії Kia у співробітництві з фірмовим дизайн-центром у Нам’янзі (Корея).


Перед дизайнерами було поставлено непросту задачу створити на основі дизайну надкомпактний кросовер, що мав би «мужній» вигляд та органічно відчував би себе у сучасному місті. Завдяки компактним розмірам і низько розташованому центру ваги вдалося створити оригінальний впізнаваний кузов, за формою, функціональністю й відчуттям упевненості подібний до більш габаритних кросоверів Kia. Короткі звіси попереду і ззаду (відповідно 830 і 730 мм) та довгий капот і низький дах (висота якого дорівнює 1520 мм) надають Stonic спортивного вигляду, при цьому місця у салоні більше ніж достатньо. Приналежність автомобіля до класу SUV підкреслюють чорні накладки по контуру кузова та передня й задня захисні пластини. Функціональні можливості автомобіля поліпшено встановленням дахових рейлінгів.Характерна для Kia решітка «Ніс тигра» зазнала осучаснення, набувши нового тривимірного хромованого оздоблення. Коли дивишся на машину спереду, звертаєш увагу на фари головного світла, що ніби охоплюють капот з боків. Вони мають тонкі філігранні деталі, а залежно від комплектації можуть містити світлодіодні денні ходові вогні.


Для багатьох покупців у сегменті B-SUV важливо мати можливість індивідуального вибору комплектації машини, і в цьому сенсі Stonic зараз має найширші можливості серед всіх моделей Kia. Унікальна задня стійка, виконана у стилі «Targa», створює природну лінію, що візуально відділяє дах від кузова і слугує ідеальною межею для двоколірного фарбування, яке покупець може обрати на свій смак. Фарбування автомобіля у два кольори виконано так само, як у концепт-карі 2013 року Kia Provo, який уперше було показано на женевському автосалоні 2013 року.Ходові характеристики й маневреність


Stonic має жвавий і впевнений характер, притаманний автомобілям класу B-SUV. З метою врахування смаків європейців його маневреність і ходові характеристики було відточено на багатьох автошляхах Європи. Метою групи розробників було забезпечити водночас спортивний стиль і точність виконання маневрів із курсовою стійкістю і плавністю ходу у широкому діапазоні швидкостей.


Інженери намагалися створити помірно жорстку (порівняно з аналогічними моделями) підвіску, яка мінімізує крени кузова та забезпечує достатню енергоємність. Кермова система забезпечує високу точність реакцій автомобіля на дії водія.


Суттєву роль у забезпеченні ходових характеристик і безпеки грають технології. Оскільки Stonic має передній привод, вже у стартовому виконанні автомобіль оснащений електронною системою забезпечення стійкості (ESC) та системою забезпечення стійкості автомобіля під час руху Kia (VSM). Також застосовано ряд технологій електронної підтримки водія, які дозволяють йому отримати більше задоволення від їзди та почуватися впевнено на будь-якій дорозі, за будь-яких умов.


Силові агрегати: легкі, ефективні малогабаритні двигуни


У Stonic використовуються сучасні бензинові й дизельні двигуни Kia, які мають високий механічний ККД, переконливі динамічні характеристики та здатні забезпечувати справжнє задоволення від їзди.


Очікується, що найбільшим попитом користуватимуться автомобілі з легким двигуном Kia об'ємом 1,0 літр T-GDI (бензиновий двигун із турбонаддувом і безпосереднім впорскуванням). Цей трициліндровий двигун із турбонагнітанням забезпечує потужне прискорення та високу ефективність використання пального. Цей легкий двигун розвиває потужність 120 к. с. і крутний момент 172 Н·м. Починаючи з середини 2018 року, покупці зможуть придбати автомобілі з аналогічним двигуном із зменшеною до 100 к. с. потужністю.


Покупцям також будуть доступні автомобілі із атмосферними бензиновими двигунами MPI (з багатоточковим впорскуванням) об'ємом 1,25 літра потужністю 84 к. с. і крутним моментом 122 Н·м або об'ємом 1,4 літра потужністю 100 к. с. і крутним моментом 133 Н·м. Найефективнішим двигуном у лінійці Stonic є дизельний двигун Kia об'ємом 1,6 літра, який розвиває потужність 110 к. с. і крутний момент 260 Н·м.


У базовому виконанні всі двигуни у лінійці Stonic агрегатуються з механічною трансмісією. Моделі, оснащені двигуном T-GDI, згодом отримають роботизовану КПП з вдома зчепленнями.Дизайн інтер'єру: сполучення стилю, технологій та опцій індивідуального вибору


Як і екстер'єр, салон Stonic було розроблено з урахуванням сучасних тенденцій європейського дизайну. Широка горизонтальна поверхня панелі приладів створює відчуття простору. Центральну консоль розгорнуто у бік водія, а у її центральній частині розміщено мультимедійну систему із сенсорним екраном. Під мультимедійною системою розташовано елементи керування кондиціонером/клімат-контролем.


Покупець має широкі можливості вибору кольорового оформлення інтер’єру: так, можливий вибір вставок сірого, бронзового, оранжевого й зеленого кольорів. Також у «кольорові» пакети входить кермо у спортивному стилі з D-подібною формою. У стартовій комплектації Stonic має однотонне оздоблення салону.


У зручному багажному відділенні, місткість якого (згідно зі стандартом VDA) становить 352 літри, передбачено подвійне дно. Завдяки цьому господар може збільшити або зменшити об'єм багажника, а також отримати рівну площадку, склавши задні сидіння. Місткість багажного відділення із складеними задніми сидіннями складає до 1155 літрів.


Безпека: міцний і легкий кузов, застосування нових технологій допомоги водієві


Основою конструкції Stonic є нова сучасна платформа та міцний кузов, виконнаий із широким використанням високоміцних сталей. Підвищити жорсткість кузова дозволило з’єднання кузовних панелей за допомогою промислового структурного  клею (загальна  довжина швів складає 98 метрів). Також Stonic оснащується шістьма подушками безпеки (водія, пасажира, бічні та надувні шторки безпеки), а також точками кріплення дитячого крісла ISOFIX у задній частині салону.


В автомобілі Kia Stonic може використовуватися, на вибір споживача, низка створених компанією новітніх технологій допомоги водієві (ADAS) DRiVE WISE, які підвищують рівень активної безпеки. Метою створення технологій ADAS є допомога водієві у безпечному керуванні автомобілем. В автомобілях Stonic застосовуються такі технології, як система запобігання лобовому зіткненню (FCA)* з розпізнаванням пішоходів; система попередження про зіткнення у сліпій зоні (BCW) з системою попередження про зіткнення під час руху заднім ходом (RCCW); а також система попередження про перетин смуги руху (LDW). Також, починаючи з середини 2018 року, покупці Stonic зможуть замовляти оснащення машини системою утримання на смузі руху (LKA).
**Автономна система екстреного гальмування (AEB) є системою допомоги; її наявність не звільняє водія від обов’язку завжди дотримуватись правил безпеки під час користування автомобілем. Водій має діяти на дорозі відповідно до власних здібностей, вимог законодавства, дорожньої обстановки та ситуації. Система AEB не призначена для автономного керування автомобілем.


   
Страхование Кредит Запись на
Тест-драйв
Запись
на сервис
Оставить
отзыв
Задать
вопрос
Дополнительное
оборудование
Подписаться
на новости и акции
Получить дисконт