Kia
Kia
Frunze
(057) 732-29-00
(057) 758-83-01
Главная > Новости
4 Апреля 2018

Бренд Kia став партнером тенісного турніру «Київська весна 2018»

Бренд Kia став партнером тенісного турніру «Київська весна 2018»

Другий рік поспіль бренд Kia стає титульним партнером тенісного Pro-Am турніру «Київська весна», організатором якого є юридична фірма «Брати Попко та Партнери».


Компанія Kia Motors протягом багатьох років є титульним партнером тенісного турніру серії Великого Шолома Australian Open, при цьому легендарний гравець Рафаель Надаль - бренд-амбасадор Kia.Підтримуючи глобальні ініціативи Kia, компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» (входить до складу Корпорації «УкрАВТО»), офіційний дистриб'ютор бренду Kia в Україні, другий рік поспіль підтримує тенісний турнір «Київська весна», організатором якого є юридична фірма «Брати Попко та Партнери».


Турнір проходить у форматі Pro-Am, тобто за перемогу змагаються пари, що складаються з професійного гравця в теніс та аматора.


Цього року у «Київській весні» взяли участь майже сорок пар гравців з усієї України, а також гості з Білорусі, Прибалтики, Монако. «Фалькон-Авто» презентував учасникам середньорозмірний кросовер Kia Sorento, а також міський SUV Kia Stonic.


Дводенний тенісний марафон завершився церемонією нагородження, в ході якої переможці турніру не тільки отримали заслужені нагороди, але й взяли участь у благодійному аукціоні. Кошти, отримані в ході аукціону, будуть направлені на розвиток дитячого тенісу.Нагадаємо, що переможці «Київської Весни 2017» в якості призу отримали можливість відвідати турнір Australian Open в рамках програми Kia Lucky Drive to Australia.


Цієї осені відбудеться і другий турнір серії під назвою «Київська Осінь 2018», який також пройде за підтримки «Фалькон-Авто».


   
Страхование Кредит Запись на
Тест-драйв
Запись
на сервис
Оставить
отзыв
Задать
вопрос
Дополнительное
оборудование
Подписаться
на новости и акции
Получить дисконт