Kia
Kia
Frunze
(057) 732-29-00
(057) 758-83-01
Главная > Новости
28 Февраля 2018

KIA візьме участь у виставці Plug-In Ukraine 2018

Компанія «Фалькон-Авто» (входить до складу Корпорації «УкрАВТО»), офіційний дистриб'ютор Kia в Україні, запрошує відвідати стенд бренду на виставці Plug-In Ukraine 2018 і познайомитися з найбільш високотехнологічною моделлю Kia Niro, а також електромобілем Kia Soul EV.

Рік за роком інтерес українців до «зелених» автомобілів неухильно зростає. Про це свідчать поступове зростання продажів гібридних і електричних авто, розвиток інфраструктури зарядних станцій, а також регулярне проведення профільних форумів.


Цього року компанія «Фалькон-Авто» та бренд Kia вже втретє візьмуть участь у виставці електромобілів і гібридів Plug-In Ukraine 2018 (2-4 березня, «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна 2б). Ключовий моделлю, представленою в зоні активностей Kia, стане кросовер-гібрид Niro, який входить у 2018 рік у статусі «Електромобіль/гібрид року в Україні 2018».Автомобіль буде доступний для детального знайомства на стенді Kia. Крім того, 03-04 березня (субота і неділя) технічні фахівці дистриб'юторської компанії будуть давати лекції щодо конструкції та принципу роботи гібридної силової установки, демонструючи це на спеціальному стенді. За доброю традицією скласти своє враження про Kia Niro можна буде в ході тест-драйву. Запис на тест-драйв буде вестися на стенді Kia, при цьому серед учасників будуть розіграні брендовані мобільні батареї Kia.Шанувальникам електромобілів адресована експозиція автомобіля Kia Soul EV. Дана модель поки не продається офіційно в Україні, проте «Фалькон-Авто» відстежує інтерес і платоспроможний попит на цю модель, а також активно працює над підготовкою дилерської мережі до обслуговування електромобілів.


Будемо раді бачити вас на стенді Kia!


   
Страхование Кредит Запись на
Тест-драйв
Запись
на сервис
Оставить
отзыв
Задать
вопрос
Дополнительное
оборудование
Подписаться
на новости и акции
Получить дисконт