Kia
Kia
Frunze
(057) 732-29-00
(057) 758-83-01
Главная > Новости
10 Июля 2017

Бренд Kia увійшов до трійки лідерів за результатами продажів в першому півріччі!

Бренд Kia увійшов до трійки лідерів за результатами продажів в першому півріччі!NO.86 / 2017-07-13

Компанія «ФАЛЬКОН-АВТО», ексклюзивний дистриб'ютор Kia в Україні (Корпорація УкрАВТО), зустріла екватор 2017 року з чудовим результатом: бренд Kia увійшов до трійки лідерів, в той час як Kia Sportage став найпопулярнішим автомобілем на нашому ринку.


Український ринок нових легкових автомобілів повільно, але вірно відновлюється після провальних результатів 2014-2015 років.


Однією з найдинамічніших на ринку є марка Kia, яку в Україні представляє компанія «Фалькон-Авто». За результатами продажів за шість місяців 2017 року компактний кросовер Kia Sportage підтвердив реноме найпопулярнішого автомобіля в Україні та завершив півріччя в статусі лідера з результатом 1 862 проданих авто (за даними асоціації «Укравтопром»).


З виходом нового хетчбека 4-го покоління відбувся фактичний «перезапуск» моделі Kia Rio на українському ринку. Хороший старт показав не тільки новий Rio YBякий було презентовано на початку червня в Одесі, але і модель попереднього покоління, яка також користується популярністю серед шанувальників бренду.


Поступово українці відкривають для себе і світ гібридних автомобілів завдяки моделі Niro.


Широкий модельний ряд, актуальні новинки за конкурентною ціною, а також приваблива пропозиція на автомобілі 2016 року випуску дозволили бренду Kia зайняти третє місце за підсумками продажів в першому півріччі.


Попереду - нові цікаві новинки для українських автомобілістів, адже як мінімум дві нові моделі, які бренд Kia планує представити на франкфуртському автосалоні вже у вересні, скоро прибудуть в Україну.


   
Страхование Кредит Запись на
Тест-драйв
Запись
на сервис
Оставить
отзыв
Задать
вопрос
Дополнительное
оборудование
Подписаться
на новости и акции
Получить дисконт