Kia
Kia
Frunze
(057) 732-29-00
(057) 758-83-01
Главная > Новости
29 Мая 2017

«Фалькон-Авто» став Автомобільним партнером чемпіонату з програмування DEV Challenge 11

27 травня на території технопарку UNIT City відбудеться захід під назвою Big Meetup, який ознаменує початок півфінальних змагань чемпіонату з програмування DEV Challenge 11. Автомобільним партнером чемпіонату стали компанія «Фалькон-Авто» та бренд Kia.

Постійне прагнення до інновацій – невід’ємна частина ДНК бренду Kia, який приділяє надзвичайно високу увагу створенню дружніх для оточення гібридних та електричних моделей, а також поступовому запровадженню безпілотних технологій.

Тож не дивно, що офіційний дистриб’ютор Kia в Україні «Фалькон-Авто», став Автомобільним партнером  чемпіонату з програмування DEV Challenge 11, метою якого є пошук молодих талантів та сприяння подальшому розвитку української IT-індустрії.

27 травня відбудеться офлайн-захід Big Meetup, в ході якого у дружній атмосфері зустрінуться учасники чемпіонату, що пройшли відбірковий тур, судді та партнери DEV Challenge 11. Власне, саме на  Big Meetup стартує півфінальний етап чемпіонату.

«Фалькон-Авто» на Big Meetup продемонструє гібридний кросовер Kia Niro, а також забезпечить трансфер для VIP-гостей та суддів заходу.

Докладніше про «Фалькон-Авто» та автомобілі Kia: www.kia.ua

Докладніше про DEV Challenge 11: http://devchallenge.it/


   
Страхование Кредит Запись на
Тест-драйв
Запись
на сервис
Оставить
отзыв
Задать
вопрос
Дополнительное
оборудование
Подписаться
на новости и акции
Получить дисконт