Kia cars
Kia
Frunze
(057) 732-29-00
(057) 758-83-01
Главная > Автомобили > Sorento FL

Kia Sorento FL

Sorento ставит безпеку понад усе

Жорстка силова конструкція кузова створена із застосуванням високоміцної сталі, при цьому шість подушок безпеки входять у стандартне оснащення автомобіля.
Інтелектуальний круїз-контроль (Smart Cruise Control)
Інтелектуальний круїз-контроль використовує радарний датчик в передній частині автомобіля для контролю відстані до автомобіля, що рухається попереду. Система автоматично регулює швидкість руху автомобіля (для гальмування і прискорення), щоб дотримуватися безпечної дистанції.


Система автономного аварійного гальмування
Система автономного аварійного гальмування дозволяє виявляти транспортні засоби, що рухаються попереду, а також пішоходів, які переходять через дорогу. Використовуючи радари і особливу камеру, система попереджає водія про можливу небезпеку зіткнення. Якщо ж він не відреагує, автомобіль загальмує автоматично, щоб запобігти ДТП або пом'якшити його наслідки.


Система допомоги при старті на підйомі (HAC)
Система HAC допомагає водієві під час старту на схилі, утримуючи гальмо протягом двох секунд, поки водій перемістить ногу з педалі гальм на педаль газу.


Система контролю стійкості (VSM)
Система VSM забезпечує стабільність під час гальмування в повороті або інтенсивного прискорення, особливо на мокрій, слизькій або нерівній дорозі.


Шість подушок безпеки
Sorento оснащується фронтальними подушками безпеки для водія і пасажира, а також передніми боковими подушками і надувними «шторками безпеки», які допоможуть захистити пасажирів і потенційно зменшити травми в разі зіткнення.

Страхование Кредит Запись на
Тест-драйв
Запись
на сервис
Оставить
отзыв
Задать
вопрос
Дополнительное
оборудование
Подписаться
на новости и акции
Получить дисконт